.

יום עיון למטפלים בטיפול בשליטה וניהול כעסים
יום שלישי, 13 בנובמבר 2018 
בשעות 10:00-14:30

איך לטפל טוב יותר במטופלים עם קשיי שליטה וניהול כעסים שיש להם התפרצויות כעס ו"פתיל קצר" בעזרת ידע, כלים ודרכי התערבות מוצלחות ויעילות

לקבל ידע ודרכי התערבות מועילות,
ממקור ראשון בעל מומחיות, ידע וניסיון רב שנים בתחום,
לטיפול באנשים שיש להם קשיים בניהול הכעס שלהם

לראשונה בישראל, נוסד ביה"ס הישראלי הראשון לטיפול בבעיות שליטה וניהול יעיל של כעסים במכון רעות, בראשות אריאלה מלצר (M.S.W).

אריאלה, מייסדת ובעלים של מכון רעות לטיפול זוגי, אישי ומשפחתי, עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מדריכה בכירה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת בגישת אימאגו לטיפול זוגי ע"י המכון של ד"ר הארוויל הנדריקס בארה"ב, פסיכותרפיסטית ומומחית לטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים.

ביה"ס הישראלי הראשון של מכון רעות מציע קורסים, השתלמויות, ימי עיון והרצאות לאנשי מקצוע, לארגונים ולקהל הרחב בנושאים של התמודדות יעילה עם כעסים, אסרטיביות, ניהול קונפליקטים, השפעת הכעס על מערכות היחסים החשובות בחיינו, עם בני הזוג, הילדים, משפחה מורחבת, חברים, בעבודה, על הכביש וכל האחרים הסובבים, כיצד לנהל תקשורת בינאישית מיטיבה ומחברת וליצור מערכות יחסים טובות ומספקות.

הקורסים וימי העיון מבוססים על המקצועיות, הידע והניסיון הרב שאריאלה מלצר צברה במהלך כל 35 שנות עבודתה בשטח בתחום הטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, יחד עם אנשי הצוות במכון רעות, שהקנו למכון רעות מומחיות גדולה בתחום הטיפול בשליטה וניהול כעסים, ועל כל הסדנאות הרבות והטיפולים האישיים והפרטניים הרבים שקיימה וניהלה במסגרת מכון רעות החל משנת 2001.

בוקר של 4 וחצי שעות וכבר תקבלו הרבה ידע, טכניקות וכלים להתמודדות יעילה עם בעיות שליטה וניהול כעסים.

אם ענית כן, הינך מוזמן להצטרף ליום העיון הראשון מסוגו למטפלים ואנשי המקצוע השונים בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים ותקבל ידע חשוב בטיפול בשליטה וניהול כעסים ודרכים רבות, כלים מעשיים וטכניקות יעילות להתמודדות מכובדת, רגועה ואסרטיבית עם כעס.

יום העיון החדשני והייחודי הזה מסוגו בארץ לאנשי המקצוע בתחום הטיפולי, בנושא של שליטה וניהול כעסים הינו פרי עבודתה של אריאלה מלצר בתחום הטיפול בבעיות של שליטה וניהול כעסים ומבוסס על המקצועיות, הידע והניסיון הרב שצברה במהלך כל 35 שנות עבודתה בשטח בתחום הטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, במיוחד בתקופת היותה מייסדת ומנהלת של המרכז לטיפול ולמניעת אלימות במשפחה בלוד, אותו ניהלה במשך 10 שנים.

במרכז לטיפול ולמניעת אלימות במשפחה בלוד, התחיל להתפתח אצל אריאלה גוף הידע, שגדל והשתכלל במהלך העבודה, בטיפול בתוקפנות, באנשים עצבניים שמתפרצים בכעס ללא שליטה או באלו שדוחסים את הכעס שלהם ואינם מבטאים אותו כלל, שהקנה לה ולאנשי הצוות במכון רעות מומחיות גדולה בתחום הטיפול בשליטה וניהול כעסים, על כל הסדנאות הרבות והטיפולים האישיים והפרטניים הרבים שמתקיימים במסגרת מכון רעות החל משנת 2001.

מה תלמדו ביום העיון?

באירוע הזה נחשוף את הידע, הסביבה והכלים
שיכולים להרחיב את היכולות שלך ולהגדיל את ארגז הכלים שלך בטיפול באנשים שמתחממים מהר, נדלקים בקלות ויש להם התקפי כעס וזעם ללא שליטה
.

מהם המאפיינים של אנשים עם בעיות שליטה וניהול כעסים?

זיהוי תמונת מצב אמיתית בהגעתם לטיפול ודרך ההתקשרות שלהם?

מהן ההתנגדויות לטיפול והסיבות להן וכיצד הן באות לידי ביטוי?

מהן דרכי ההתערבות המועילות, המתאימות כדי לעורר מוטיבציה אצל המטופל ולקיחת אחריות על התנהגותו?

מתי מתאים טיפול זוגי ומתי טיפול אישי כשאחד מבני הזוג סובל מהתפרצויות כעס?

איך המוח פועל בתהליך הכעס?

מהן 4 הרמות של הגורמים להתעוררות והתלקחות הכעס?

תקבלו כלים וטכניקות שבעזרתם תוכלו לעזור למטופלים שלכם להפוך את הכעס לרוגע ולאסרטיביות.

למי מיועד יום העיון?

יום העיון מיועד לכל אנשי מקצועות הטיפול, עובדים סוציאליים, מטפלים זוגיים ומשפחתיים, יועצים זוגיים, פסיכולוגיים, פסיכיאטרים, יועצים חינוכיים, מאמנים, קרימינולוגים, מטפלים בהבעה ובאומנות, מטפלים בבעלי חיים, וגם לאנשי מקצוע אחרים שמטפלים באנשים כמו רופאים, אחיות, ואחרים שרוצים לדעת כיצד להתמודד עם אנשים עצבניים, תוקפניים והתפרצויות כעס.

 

בנוסף, יתקיים פאנל של משתתפים שעברו טיפול ו/או סדנא לשליטה וניהול כעסים שעברו את התהליך מכעס לרוגע ואסרטיביות וישתפו את באי יום העיון בתהליך השינוי שלהם ובחוויות שעברו.

מי מנחה את יום העיון?

אריאלה מלצר

יום העיון יועבר ע"י אריאלה מלצר-
הבעלים והמייסדת של
מכון רעות - לטיפול זוגי, אישי ומשפחתי החל מנובמבר 2001.

אריאלה
הינה בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (M.S.W) מטעם אוניברסיטת בר אילן, פסיכותרפיסטית, מדריכה בכירה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול בחיי נישואין ובמשפחה, מומחית ומטפלת מוסמכת בגישת האימגו לטיפול זוגי, ומומחית בטיפול בשליטה וניהול כעסים. מרצה ומנחת סדנאות לארגונים ולציבור הרחב. 35 שנות ניסיון, הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

"את השיטה שלי לטיפול בשליטה וניהול כעסים פיתחתי מתוך ניסיון העבודה הרב שלי בשטח ובקליניקה והיא מתבססת על מחקרים ושילוב של גישות מעולמות הפסיכולוגיה, ניהול הכעסים ומערכות היחסים.
עכשיו אחרי שנוכחתי אלפי פעמים שהשיטה אכן מביאה לשינויים מאד משמעותיים, החלטתי שהגיע הזמן להנגיש את הידע שלי לכל אנשי המקצוע המטפלים כדי שיהיו בידיהם הידע ודרכי ההתערבות המתאימות כדי לעזור כמה שיותר למטופליהם לעשות את השינוי המיוחל ולהפסיק את מעגל הכעסים והסבל שבו הם חיים.

אני רואה את העבודה שלי כשליחות שפרושה לעשות כל שביכולתי לעזור לאנשים לחיות בשלום עם עצמם ועם כל הסובבים אותם, ולחיות בשקט ובשלווה פנימית, בכבוד ברוגע ובאסרטיביות ללא התפרצויות כעס ללא שליטה. כמו כן, לעזור להם כבני אדם, כבני זוג, כהורים, כבני משפחה ועוד להתגבר על הקשיים שבחייהם וביחסים שלהם עם האחרים ולבנות להם זוגיות ויחסים שמושתתים על ביטחון, הבנה, כבוד, הנאה, תקשורת טובה ופתוח ויחסים של אהבה.


חלק מהשליחות שלי כפי שאני רואה אותה כיום היא לא רק לטפל ישירות במטופלים שבאים לבקש את עזרתי באמצעות הטיפולים האישיים והזוגיים ובסדנאות אלא גם להקנות את כל הידע הרב ודרכי הטיפול שהכרתי ופיתחתי בתחום השליטה וניהול כעסים שהצטבר אצלי עם השנים לאנשי המקצוע השונים בתחום הטיפולי."

מתי והיכן מתקיים יום העיון?

הקורס יתקיים בתל אביב, במרכז קהילתי רמת ישראל=ביצרון (מרחק 10 דקות ממגדלי עזריאלי).
הכתובת: רח' שביל האספרגוס 11, תל אביב.


דרכי הגעה:
ניתן להגיע ברכבת לתחנת השלום ומשם לקחת אוטובוס.

אוטובוסים: 279, 56, 91, 43, 23, 11.

מה ההשקעה שלכם?

279 ש"ח בלבד!

 

מלאו את הטופס ומייד תועברו לתשלום באתר מאובטח.

לאחר התשלום תקבלו היישר לתיבת המייל שלכם חשבונית מס קבלה.
בנוסף, תקבלו את הבונוסים המובטחים.
תזכורת תשלח אליכם יומיים לפני תחילת יום העיון.

משתתפי הסדנאות מספרים

יהושוע מדרום הארץ

"יש לך אהבת חינם - יכולת נתינה מעוררת השראה, יכולת הכלה בלתי נדלית והרבה חוכמה"
למדתי ממך המון. מי כמוני יודע את האתגר האנושי העצום שנטלת על עצמך שאת מבטאת אותו במחוייבות אין קץ.
אריאלה, את מנחה בחסד, מכירה היטב את התחום ומפגינה בקיאות רבה.
בעזרת הסדנא יש לי היום הבנה עמוקה של הגורמים המשפיעים על כעסי ומודעות עצמית גבוהה יותר. ביכולתי לשלוט על הכעסים שלי ולמתן אותם. נפתח לי פתח חדש בקשריי עם היקרים לי ביותר ועולם המושגים שנפרש לפני מאפשר לי לראות את המציאות שלי במשקפיים אחרים וזויות ראייה חדשות. בתודה גדולה!"

עופר ממרכז הארץ

"אני חושב שהצעד הראשון והמשמעותי ביותר שלי היה לוותר על הכעס. ההבנה שהכעס משמש אותי ככלי, שאני, "חרף רצוני", בוחר להשתמש בו למה שאני חושב בטעות כמקדם את רצוני, היא בהחלט נקודת מפנה.

השתחררתי לחלוטין מהזעם בכביש, צומצמו במידה משמעותית אירועי זעם בבית ובעבודה.

למדתי להביט על דברים בחמלה, בהבנה והכי חשוב, להבין שרוב הדברים שגרמו לי להתפרצויות לא נעשו בכוונת זדון, אירועים קטנים ולא חשובים שהזינו את המפלצות שקיימות רק אצלי בראש ופורשו על ידי, בטעות כמובן, כסכנה קיומית, כפגיעה מכוונת ומאיימת, התכווצו לממדיהם הפרופורציונאליים."

משתתפי סדנא 36


"אריאלה ושלומי היקרים,

החיים מעניקים לנו הרבה מתנות קטנות וחשובות.

הבעיה היא, שאת רובנו, מתנות קטנות אינן מעניינות או מספקות, ואין אנו מעריכים אותן כלל.

אריאלה ושלומי - שניכם ביחד וכל אחד לחוד, היא מתנה ענקית עבורנו!

נכנסתם לעולמנו לפני מספר חודשים והצלחתם בדרככם האסרטיבית להפוך לנו את צורת החשיבה וההתנהגות.

כל אחד ואחת מאיתנו הגיע אליכם עם מטען כבד, אכזבות, תהיות ומחסומים לרוב, ואתם עם כישוריכם המקצועיים, הרבה חוכמה, יד מכוונת, מקצועיות ואכפתיות מדהימה, הצלחתם לתת לנו מתנות קטנות של אור, מתנות אותן אנו נושאים עמנו בחיי היום יום שלנו....מתנות העוזרות לנו בהתמודדויות היומיומיות עם חיינו המורכבים.

אריאלה ושלומי - תודה גדולה וחיבוק גדול מאיתנו אליכם....נזכור אתכם תמיד כמובילי שינוי גדול בדפוסי ההתנהגות שלנו ועל כן:

כל מה שנותר לנו להעניק לכם, זה באמת מתנה קטנה לזוג מטפלים גדול.

באהבה רבה מאיתנו..."

רואי מאיזור השפלה

"הסדנא גרמה לי להבין, אם זה דרך החברים בה ואם זה דרך המנחים, שישנם עוד צדדים שאני לא רואה, מפספס, מישהו שחושב אחרת ממני (שלא חייב להסכים איתי).כך למעשה, מבחינתי קיבלתי מתנה ענקית לעצמי.

לדעתי החוזקה העיקרית של הסדנא היא, הכוח/האפקט של הקבוצה והשפעותיה. כל אחד וסיפוריו, דרך ההשקפה, השיקוף, הוא עוצמה אדירה ! מה גם שזכיתי בחברים כל כך מגוונים ושונים ממני,נתנו לי באופן אישי עוד נקודת מבט ופרופורציות לחיים ולהמשך בכלל.

כשהגעתי לסדנא בלי יותר מידי ציפיות, כבר במפגש הראשון, היה ברור לי שיש פה כוח עוצמתי, שלא הייתי ערוך אליו, וזה "אפקט הקבוצתיות". אהבתי מאד לראות את הכוח שיש לחברי הקבוצה על האינדיבידואל.

למדתי להיות אני אמיתי. למדתי כי לבטא את הרגש שלי, לחשוף אותו, להתגאות בו, גם כלפי עצמך וגם כלפי האחר, הוא כוח מטורף!!!

הקבוצה וניהולה, כמובן, רק נתנה לי כוח להצליח לבטא את הרגשות שלי ללא חשש מול מי אני עומד (אם זה בעבודה ובטח ליד בת הזוג), בלי אגו, אמיתי, ישיר עם המון כוח.

אריאלה ושלומי, שני מנחים עם אישיות מופלאה, שכל כך משלימים אחד את השני במעשיהם ובדבריהם!!!

תודה שהייתה לי הזכות להיות חלק מהסדנא שהנכם מנהלים ומובילים עם כל כך הרבה רגש ותובנה."

לירון ממרכז הארץ

"במשך 34 וחצי שנות חיי לא זכור לי שעשיתי משהו למען עצמי, סוף סוף קיבלתי החלטה והלכתי אחריה עד הסוף . אין לי ספק שבזכות אותם חודשיים קסומים חיי השתנו מקצה לקצה. הדרך עוד ארוכה אבל ללא ספק אני בכיוון הנכון. הכלים אותם למדנו במהלך הסדנא נחקקו אצלי בראש וכל יום שעבר פשוט ניסיתי להשתמש בעוד כלי ועוד כלי ובכך לשנות את אותם הרגלים רעים. הדרך בה הועברה הסדנא , הסיפורים של חבריי גרמו לי לראות את הדברים הטובים שבי והדברים הרעים , מכל מקרה לקחתי משהו, מחלקם למדתי וחלקם היו לי למראה לדברים שאני חייב לשנות .

אין לי ספק שזכיתי בבית בחזרה , וכפי שכתבתי בתחילה סוף סוף עשיתי למען עצמי !

הטיימינג בו בחרתי לעבור את הסדנא רגע לפני כניסתנו לבית החדש זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים !

מה שאהבתי בסדנא הוא ללא ספק הדרך בה הסדנא הועברה. לא אשקר, היו לי חששות להיחשף בצורה שכזאת אל מול אנשים זרים ” , מהר מאוד ( אני מקווה ) הצלחתי להתגבר על הפחד הזה והתחלתי לשתף ולהיפתח . בנוסף נראה לי שהתמזל מזלי, זכיתי להשתתף בסדנא עם אנשים מדהימים שללא ספק אזכור לעוד שנים רבות .

יצאתי מהסדנא עם כמה גילויים ותובנות מאד חשובות, כמו:

  • מותר לכעוס אבל יש דרך
  • לדעת להבדיל בין אירוע קטן לגדול ולא להפוך כל אירוע קטן למלחמת קיום
  • לדעת לקחת פסק זמן בצורה מסודרת
  • לא מעט פעמים הגבתי מהמוח הפרימטיבי , אני בתקווה ליישם את הכלים שלמדנו ולהשתמש יותר במוח החדש .
  • היכולת שלי להיפתח בנושאים אישיים אל מול אנשים זרים .

אריאלה ושלומי הם צוות מנצח , לא יכולתי לבקש טוב יותר . ללא ספק למדתי משניכם המון ועל כך אני אסיר תודה .

תודה שהצבתם לי מראה מול הפנים, ותודה על כל המתנות שנתתם לכולם

כל מפגש עבר בצורה מרתקת. חבל שנגמר !”

תודה רבה!

ארז מתל אביב

"אני בוגר "סדנת שליטה בכעסים של מכון רעות" בניצוחה של אריאלה מלצר התותחית, היא שינתה לי את הגישה לחיים!!!

אני בן 42, נשוי+ 3, מתגורר בתל אביב.

חיפוש אקראי באינטרנט הציג לי מספר סדנאות בתחום ובחרתי לשוחח עם מספר מכונים.

כששוחחתי עם אריאלה מלצר, שענתה לי בעצמה, היא ביקשה לדעת מה הסיבה שהחלטתי להרשם
לסדנא מסוג זה.

כבר מהשיחה הראשונה הרגשתי אכפתיות והתעניינות אמיתית וכנה מצדה של אריאלה.

הדרך בה עברתי את הסדנא גרמה לי להבין עד כמה קל לעשות את השינוי המיוחל.

היה לי מקום לבטא את עצמי, לקבל פידבקים מהחברים והמנחים.

תמיד באווירה טובה ואכפתיות עד אין קץ והכי חשוב בכבוד, סובלנות ואמפטיה, יחד עם זאת ללא וויתורים ועיגולי פינות.

קיבלתי ארגז כלים מגוון שנותן מענה לכל "שטח אש" (הכוונה להתפרצויות) שפוגש אותנו בחיים.

מושגים רבים ודרכים יצירתיות לצאת רגע לפני ההתפרצות או סתם כעס מיותר.

חיי השתנו ב 180 מעלות!!!

משפחתי וכמובן ילדיי, חבריי, העובדים שלי וכל הסביבה מרגישים בהבדל ומברכים על השינוי.

המלצתי לעובדת שלי להרשם גם לסדנא.

בסדנא שעברתי במכון רעות עם אריאלה מלצר ושלומי, עברתי חוויה נהדרת, מחזקת, בונה, עם הרבה אמונה בכל אחד מהמשתתפיםגם תמהיל המשתתפים היה נהדר.

המחיר היה סביר בהחלט, שלל כיבודים בכל מפגש, תמיד בחיוך ובאמפטיות.

צוות המנחים נותן את הלב והנשמה גם מעבר לשעות הסדנא על מנת שכל אחד ואחד יקבל את מלוא תשומת הלב.

ממליץ בחום!!! שווה כל שקל.

לא הכרתי את המכון או את המנחים טרם הסדנאעכשיו אחרי הסדנא אני מבין שהכל בידי ומתרחק מהקצה ככל שביכולתי
ויש ביכולתי !!

בזכות הכלים שהענקתם לנו!! הענקתם לי תקווה ענקית שניתן גם אחרת.

את הדיוידי שלך אני ואשתי שומעים בדרכים כשאנו לבד וזה עושה לנו טוב.

תודה על הכל ושמח על הבחירה שעשיתי.

שנה טובה ומתוקה לך ולשלומי!

עמית ממושב בשפלה

"למדתי להיות רגוע. גם אם יש רגעים שיכולים להביא לכעס, שלא לדבר על התפרצות, אני מצליח לנהל

אותם ממש טוב, בלי דרמה, ברוגע.

השקט הזה הוא פנימי...אני מסוגל לבחור מה מתאים לי ומה לא. אני

מרגיש שחזרתי להיות עצמי הגבוה יותר..

אריאלה ושלומי, שניכם אנשים עם לב רחב ומכיל כל כך. היכולת שלכם להקשיב ולהבין ומצד שני

לשקף בצורה כל כך מדוייקת ועדינה היא מדהימה בעיניי.

אני מודה לשניכם על הליווי המכיל הזה בתהליך המשמעותי שעברתי.

הצלתם אותי ואת משפחתי ואת זה אזכור לעד!

ת ו ד ה!"

יעל מרמת השרון

"קיבלתי המון בסדנא הזאת. למדתי כל הזמן. עשיתי עבודה בבית. היום אני לא צועקת יותר עם הילדים ועם בעלי למדתי לקבל אותו כמו שהוא, לא לכעוס עליו שהוא כזה או לא כזה, לא להתלונן עליו, לקבל אותו באהבה גם עם הקשיים שלו וחוסר היכולות שלו שלא תואמות את שלי.

אריאלה ושלומי עושים פה עבודת קודש אמיתית. בשבילי, בתור אדם מאמין, הם שליחים מהקב"ה שעוזרים לאנשים טובים להיות טובים יותר ואריאלה ושלומי עושים את זה בחום עם המון הומור ואסרטיביות בריאה, שנותנת לך להבין מי אתה ולאן אתה רוצה להגיע.

אני חייבת להגיד תודה לבורא עולם שהביא לי את שני האנשים האלה כי בזכותם אני קצת אחרת, לא מאה אחוז אבל יש לי כוחות וכלים ואני רוצה לעבוד.

לכל אדם יש שליחים בעולם ואריאלה ושלומי הם כאלה. הם עשו איתי עבודה נפלאה.

תודה רבה!"

בלה עברון, בת-ים

"אריאלה היקרה

תודה רבה על הקורס המצוין "איך להפסיק את הכעס הזה".
זהו אחד הקורסים המועילים והממוקדים שעברתי, משרה אוירה נעימה ולא מלחיצה.

הקול שלך, אריאלה, נעים, מרגיע ועושה חשק לעשות שינוי. את נותנת הרגשה שמבינים אותי ולא שופטים אותי.
למרות הקושי לעשות את השינוי את נותנת פתרונות ממוקדים לכל אורך הקורס והכל ברוח טובה, בהנאה.

איתך אפשר להאמין שהשינוי אפשרי והוא גם בהישג יד.

במהלך ההקשבה לקורס הצלחתי לזהות בעצמי תחושות ורגשות כועסים שהיו פעם מנת חלקי.
אני מצליחה לזהות אנשים כועסים שהיו בחיי
ואפילו מצטערת שלא ידעתי אז את הכלים שאני יודעת היום.
מי יודע? אולי דברים היו נראים לגמרי אחרת לו הייתי מכירה את הקורס הזה אז.
פתאום הבנתי את עצמי הרבה יותר טוב.
אני מודעת הרבה יותר לתגובות שלי, למעשים שלי והרבה יותר רגועה.
זה מצוין שהקורס הוא אינטרנטי ואפשר להקשיב לו.

לא מזמן למשל, בנסיעה לים המלח, הקשבתי לשיעורים בקורס ונרגעתי.
הנסיעה עברה בקלות והגעתי רגועה וחייכנית וחוויתי סופשבוע מצוין.

אני ממליצה למי שיש לו בן או בת זוג כעסן ורגזן שמתקשה לשלוט על עצמו, (כפי שהיה לי בעבר)
או למי שקשה לו להסתדר עם הרגשות הכואבים והכועסים של עצמו
או אולי כשיש לו רגעים שבהם הלב מתחמץ, הדמעות חונקות והפה מתהדק ונסגר ללא תגובה (כמו שהייתי מגיבה גם אני לפעמים), 
אני ממליצה לו בחום לרכוש את הקורס ולהקשיב לתכנים שלו שוב ושוב ושוב. ויפה שעה אחת קודם.

זה קורס משנה חיים שעושה עבודה מצוינת על המודעות ועוזר להירגע, ולשנות את ההתנהגות.
כתוצאה משינויים אלו חל שיפור מדהים ביחסים שלי עם הסובבים ובאיכות החיים שלי .

מומלץ מאוד!!

תודה רבה אריאלה היקרה!!!"

רעיה |  בוואטצאפ

זאת תוצאה של עבודה קשה שמצריכה המון עבודה פנימית יום יומית... זאת תוצאה של הבנה... הכלה... למידה... האושר הזה אולי לא יכל להתקיים ללא הסדנא הזו... שמחה ונרגשת לשתף אתכם ברגע מאושר בחיי... תודה לכם על כל הסדנה הזאת!

צליל |  בוואטצאפ

רציתי להגיד תודה, בחיים לא נפתחתי ככה כלפי בן אדם או קבוצה של אנשים, בטח לא כאלה שאני לא מכירה.
הבנתי פתאום שזה כן אפשרי "לשחרר" את העצבים ושאני לא חייבת לסחוב אותם איתי, שבעצם אני לא היחידה שיש לה את הבעיה הזאת.
אגב, יצא לי כבר ביום הזה להימנע מריב מיותר ופשוט לנשום ולהמשיך הלאה. ניראה לי שאני הולכת לקבל מתנה ענקית ממך ומשלומי.

מאיה |  בוואטצאפ

נכון כבר עבר הרבה זמן מאז הסדנה אבל עכשיו המלצתי לחברה מהעבודה על הסדנה ופתאום הבנתי שלא אמרתי לך תודה. אז תודה, באמת ששינית לי את החיים ואת הזוגיות. אני מוצאת את עצמי כל פעם על הכביש אומרת: "יאללה, שיעקוף, הוא לא לוקח לי כלום" או מוצאת את עצמי ערה בשבת בבוקר, הבן זוג שלי ישן עד מאוחר ואני כבר לא מתעצבנת, מבינה שהרצונות שלו לגיטימיים והרצונות שלי גם.

לגמרי שינית לי את התפיסה ועם כמה שאני תמיד נראית רגועה כלפי חוץ, עכשיו אני יכולה להגיד שאני רגועה גם כלפי פנים. אין יותר התפרצויות. תודה תודה ושוב תודה!

שני |  בוואטצאפ

עכשיו כשאני מסתכלת לאחור ועושה חשבון נפש עם עצמי אני מבינה שעברתי הרבה בשנה האחרונה בזכות הסדנא. והעבודה הקשה עוד לא נגמרה, יש עליות ויש מורדות, יש תקופות של שקט ויש קצת חזרות אחורה אבל בהחלט, זו סדנה שמשנה את החיים. אני לא  אשכח אתכם אנשים יקרים, מקווה שהכל טוב איתכם! אוהבת ושולחת נשיקות.

.

ויש גם 5 בונוסים שווים בשווי 582 !


   חוברת מאמרים מושקעת, בנושא שליטה וניהול כעסים בשווי 157 ₪.
 

  "הרוגע שבפנים" –הרפייה ודמיון מודרך למקום הבטוח להורדה
   בהנחיה של אריאלה מלצר ובליווי מוסיקה מקורית.

   כלי עוצמתי להרגעת כעסים ומתחים וליצירת רגיעה שלמה, בשווי 127 ₪. 

   הרצאה כבת שעה במתנה שהתקיימה בכנס אינטרנטי -
   "איך להפוך פסימיות לאופטימיות ואיך להשתחרר ממחשבות שליליות
   ומהכעסים  שבאים בעקבותיהן?"
בשווי 127 ₪.
 


   הדרכה ליצירת תקשורת מיטיבה ומחברת בשווי 64 ₪.
 


   דו"ח מיוחד "איך להצליח בטיפול הזוגי" בשווי 107 ₪.

.

 

קבלו ידע, כלים ודרכי התמודדות לארגז הכלים שלכם, ובואו ביחד נשנה את האקלים העצבני, המתוח והכוחני שיש בחברה שלנו.

כך נשנה את היחסים הכוחניים, השתלטנים ואף גם האלימים, בין בני זוג, במשפחה, בין הורים לילדים,  על הכביש, עם גורמי שרות, במקומות עבודה, ובכלל בחברה הישראלית.
כדי שנחיה באווירה רגועה ומכובדת וביחסים טובים,

מספקים ומהנים עם הסובבים אותנו.

שלכם, אריאלה מלצר.

ההשקעה ביום העיון הינה 279 ש"ח בלבד!

 מלאו את הטופס ומייד תועברו לתשלום באתר מאובטח.

לאחר התשלום תקבלו היישר לתיבת המייל שלכם חשבונית מס קבלה.
בנוסף, תקבלו את הבונוסים המובטחים.
תזכורת תשלח אליכם יומיים לפני תחילת יום העיון.

ניתן ליצור קשר גם: 

נייד: 052-2894989, משרד: 08-9470691, פקס: 08-9419528
במייל: melzer@bezeqint.net

כתובתנו: רח' יעבץ 15, רחובות 76250

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.