.

קורס בסיסי למטפלים לטיפול
בשליטה וניהול כעסים

איך לטפל טוב יותר במטופלים
עם קשיי שליטה וניהול כעסים
שיש להם התפרצויות כעס ו"פתיל קצר"
בעזרת ידע, כלים ודרכי התערבות מוצלחות ויעילות.

.

לראשונה בישראל, נוסד ביה"ס הישראלי הראשון לטיפול בבעיות שליטה וניהול יעיל של כעסים במכון רעות, בראשות אריאלה מלצר (M.S.W).

אריאלה, מייסדת ובעלים של מכון רעות לטיפול זוגי, אישי ומשפחתי, עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מדריכה בכירה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מטפלת מוסמכת בגישת אימאגו לטיפול זוגי ע"י המכון של ד"ר הארוויל הנדריקס בארה"ב, פסיכותרפיסטית ומומחית לטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים.

ביה"ס הישראלי הראשון של מכון רעות מציע קורסים, השתלמויות, ימי עיון והרצאות לאנשי מקצוע, לארגונים ולקהל הרחב בנושאים של התמודדות יעילה עם כעסים, אסרטיביות, ניהול קונפליקטים, השפעת הכעס על מערכות היחסים החשובות בחיינו, עם בני הזוג, הילדים, משפחה מורחבת, חברים, בעבודה, על הכביש וכל האחרים הסובבים, כיצד לנהל תקשורת בינאישית מיטיבה ומחברת וליצור מערכות יחסים טובות ומספקות.

הקורסים וימי העיון מבוססים על המקצועיות, הידע והניסיון הרב שאריאלה מלצר צברה במהלך כל 35 שנות עבודתה בשטח בתחום הטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, יחד עם אנשי הצוות במכון רעות, שהקנו למכון רעות מומחיות גדולה בתחום הטיפול בשליטה וניהול כעסים, ועל כל הסדנאות הרבות והטיפולים האישיים והפרטניים הרבים שקיימה וניהלה במסגרת מכון רעות החל משנת 2001.

אם ענית כן, הינך מוזמן להצטרף לקורס הראשון, החדשני והייחודי מסוגו בארץ לאנשי המקצוע בתחום הטיפולי, בנושא שליטה וניהול כעסים, הכולל בתוכו ידע מקיף בעל ערך רב, ודרכים רבות, כלים מעשיים וטכניקות יעילות להתמודדות מכובדת, רגועה ואסרטיבית עם כעס.

הקורס הינו פרי עבודתה של אריאלה מלצר בתחום הטיפול בבעיות של שליטה וניהול כעסים ומבוסס על המקצועיות, הידע והניסיון הרב שצברה במהלך כל 35 שנות עבודתה בשטח בתחום הטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, במיוחד בתקופת היותה מייסדת ומנהלת של המרכז לטיפול ולמניעת אלימות במשפחה בלוד, אותו ניהלה במשך 10 שנים.

במרכז לטיפול ולמניעת אלימות במשפחה בלוד, התחיל להתפתח אצל אריאלה גוף הידע בטיפול בתוקפנות, באנשים עצבניים שמתפרצים בכעס ללא שליטה או באלו שדוחסים את הכעס שלהם ואינם מבטאים אותו כלל, שהקנה לה ולאנשי הצוות במכון רעות מומחיות גדולה בתחום הטיפול בשליטה וניהול כעסים, על כל הסדנאות הרבות והטיפולים האישיים והפרטניים הרבים שמתקיימים במסגרת מכון רעות החל משנת 2001.

מטרות הקורס

הקורס נועד להקנות ידע והכשרה לאנשי המקצוע בתחום הטיפולי על תופעת השליטה וניהול הכעסים ומאפייניה, ולתת כלים ודרכי התערבות מתאימות ומגוונות על הטיפול באנשים שיש להם קשיים בניהול הכעסים שלהם, על כל הרצף ההתנהגותי, החל מאלה שיש להם פתיל קצר, מתחממים מהר, נדלקים בקלות ושיש להם התפרצויות כעס וזעם עד להתנהגות אלימה, מצד אחד, וכלה באלה שכולאים את הכעסים שלהם בתוך עולמם הפנימי ושותקים, מצד שני.

הקורס יעזור לאנשי הטיפול במקצועות השונים לטפל נכון ובהצלחה באנשים שיש להם קשיים בשליטה וניהול הכעסים שלהם וייתן להם כלים ודרכים להתמודד ביעילות עם ההתנגדויות, הקשיים והמחסומים שעולים במסגרת הטיפול החל מהפנייה לטיפול ועד לסיום הטיפול.

הקורס יעזור גם לאנשי המקצוע השונים לדעת כיצד ליצור קשר טוב ומהיר עם אנשים עצבניים שההתנהגות שלהם תוקפנית, רוגזנית, מפחידה ומתפרצת בכעס.

למי מיועד הקורס?


הקורס מיועד לאנשי מקצועות הטיפול, עובדים סוציאליים, מטפלים זוגיים ומשפחתיים, יועצים זוגיים, פסיכולוגיים, פסיכיאטרים, יועצים חינוכיים, מאמנים, קרימינולוגים, מטפלים בהבעה ובאומנות, מטפלים בבעלי חיים וגם לאנשי מקצוע אחרים שמטפלים באנשים כמו רופאים, אחיות ואחרים שרוצים לדעת כיצד להתמודד עם אנשים עצבניים, תוקפניים והתפרצויות כעס.

קורס הלימודים

זהו קורס מקצועי, יסודי ובסיסי לאנשי המקצוע השונים מתחום הטיפול שיקבלו ידע והכשרה מקצועית רחבה על התופעה של שליטה וניהול כעסים וילמדו את השיטה והדרך הייחודית, שאריאלה מלצר פיתחה במהלך כל שנות עבודתה המקצועית בשטח, להתמודדות מוצלחת עם מטופלים שיש להם קשיי שליטה וניהול כעסים.

השיטה עוזרת לאנשים להתמודד בהצלחה ובאסרטיביות עם הכעסים שעולים בהם כדי לא לתת לכעסים הללו לפגוע באחרים וגם לא בעצמם.

הדרך הזו עוזרת להם לשנות את התפיסה האוטומטית של העצמי, של אחרים ושל המציאות והיחסים איתם ומקנה להם כלים ודרכים מעשיות כדי לנהל את הכעסים שלהם באופן מכובד, רגוע ואסרטיבי.

בעזרת השיטה הייחודית שאנשי הטיפול ילמדו הם יוכלו לעזור למטופלים שלהם ללמוד דרך חדשה שבעזרתה הם יצליחו להתמודד ביעילות עם הכעסים שלהם ולהישאר רגועים.
באמצעות דרך זו המטופלים שלהם יוכלו לבטא את עצמם באופן אמיתי ואותנטי, עם כוח פנימי חדש, ברוגע, בכבוד ובדרכים אסרטיביות ובונות, בלי לפגוע באחרים ובלי לפגוע בעצמם.
באמצעות השיטה לטיפול בכעסים שאריאלה פיתחה ילמדו אנשי הטיפול כיצד להעצים את היכולת של מטופליהם לבטא את כל אנרגית החיים שלהם במלואה כאנשים שלמים כדי שיוכלו לבנות יחסים טובים, מספקים ובטוחים עם כל הסובבים אותם ובמיוחד עם הקרובים והיקרים להם ביותר.

בקורס תלמדו על..

מהו הכעס ומה ההבדל בין שליטה בכעסים לבין ניהול כעסים

כיצד הכעס בא לידי ביטוי בדרכים השונות: מתפרצים-דוחסים-אסרטיביים

מה הבלבול וההבדל בין אסרטיביות לאגרסיביות

דרכי אבחון הבעיה ועוצמתה, מקורותיה ורמת המוטיבציה לטיפול 

מתי מתאים טיפול זוגי ומתי טיפול פרטני

מתי עדיפה סדנא קבוצתית ומתי טיפול פרטני

בכל מפגש תלמדו כלים, טכניקות ודרכים מעשיות שתוכלו ללמד את המטופלים שלכם לנהל את הכעס שלהם באסרטיביות וברוגע

.

כיצד פועל המוח בתהליך הכעס

מהן הסיבות שמעוררות ומדליקות את הכעס ומדוע הם מתפרצים בכעס ללא שליטה?

מהם הרווחים וההפסדים של המתפרצים והדוחסים

על מאבק הכוח והשליטה בזוגיות וביחסים בכלל

כיצד ליצור תקשורת בינאישית מיטיבה ויעילה

כיצד לעזור למטופלים לשנות חשיבה שלילית לחשיבה חיובית

איך לחזק את הכוח הפנימי שלהם ולפתח אסרטיביות אמיתית

השלבים של המוטיבציה והנכונות לשינוי

השינויים שצריכים לעבור משתלטנות והתפרצויות של כעס לרוגע ואסרטיביות

מה עוזר להם לעשות שינוי ומה מכשיל אותם

כיצד באה לידי ביטוי  ההתנגדות של המטופלים בכל שלבי הטיפול והסדנא  ואיך ניתן להתמודד איתה בהצלחה 

תלמדו דרכי התערבות מתאימות ומעילות להתמודדות מוצלחת עם מטופלים שיש להם קשיים בשליטה וניהול הכעסים שלהם

הקורס יאפשר לאנשי המקצוע להרחיב ולהעמיק את הידע ודרכי ההתערבות שלהם בתחום הטיפול בכעסים ולשכלל את היכולות האישיות והמקצועיות שלהם.

. 

מי מנחה את הקורס?

אריאלה מלצר

הקורס יועבר ע"י אריאלה מלצר-
הבעלים והמייסדת של
מכון רעות - לטיפול זוגי, אישי ומשפחתי החל מנובמבר 2001.

אריאלה
הינה בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (M.S.W) מטעם אוניברסיטת בר אילן, פסיכותרפיסטית, מדריכה בכירה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול בחיי נישואין ובמשפחה, מומחית ומטפלת מוסמכת בגישת האימגו לטיפול זוגי, ומומחית בטיפול בשליטה וניהול כעסים. מרצה ומנחת סדנאות לארגונים ולציבור הרחב. 35 שנות ניסיון, הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

"את השיטה שלי לטיפול בשליטה וניהול כעסים פיתחתי מתוך ניסיון העבודה הרב שלי בשטח ובקליניקה והיא מתבססת על מחקרים ושילוב של גישות מעולמות הפסיכולוגיה, ניהול הכעסים ומערכות היחסים.
עכשיו אחרי שנוכחתי אלפי פעמים שהשיטה אכן מביאה לשינויים מאד משמעותיים, החלטתי שהגיע הזמן להנגיש את הידע שלי לכל אנשי המקצוע המטפלים כדי שיהיו בידיהם הידע ודרכי ההתערבות המתאימות כדי לעזור כמה שיותר למטופליהם לעשות את השינוי המיוחל ולהפסיק את מעגל הכעסים והסבל שבו הם חיים.

אני רואה את העבודה שלי כשליחות שפרושה לעשות כל שביכולתי לעזור לאנשים לחיות בשלום עם עצמם ועם כל הסובבים אותם, ולחיות בשקט ובשלווה פנימית, בכבוד ברוגע ובאסרטיביות ללא התפרצויות כעס ללא שליטה. כמו כן, לעזור להם כבני אדם, כבני זוג, כהורים, כבני משפחה ועוד להתגבר על הקשיים שבחייהם וביחסים שלהם עם האחרים ולבנות להם זוגיות ויחסים שמושתתים על ביטחון, הבנה, כבוד, הנאה, תקשורת טובה ופתוח ויחסים של אהבה.


חלק מהשליחות שלי כפי שאני רואה אותה כיום היא לא רק לטפל ישירות במטופלים שבאים לבקש את עזרתי באמצעות הטיפולים האישיים והזוגיים ובסדנאות אלא גם להקנות את כל הידע הרב ודרכי הטיפול שהכרתי ופיתחתי בתחום השליטה וניהול כעסים שהצטבר אצלי עם השנים לאנשי המקצוע השונים בתחום הטיפולי."

מתי מתקיים הקורס?

הקורס יפתח לראשונה במחזור 1 ב- 18.12.2018 ויכלול 6 מפגשים פרונטליים שבועיים ורצופים בני 4 שעות כל אחד, סה"כ 24 שעות מלאות, בימי שלישי בשעות הבוקר בין השעות 10:00 עד 14:00.מועדי המפגשים:
יום שלישי, 18/12/18 בשעות 10-14.

יום שלישי, 25/12/18 בשעות 10-14.
יום שלישי, 01/01/19 בשעות 10-14.
יום שלישי, 08/01/19 בשעות 10-14.
יום שלישי, 15/01/19 בשעות 10-14.
יום שלישי, 22/01/19 בשעות 10-14.

 

תעודות:

בתום הקורס יקבלו המשתתפים תעודה מטעם מכון רעות- לטיפול זוגי, אישי ומשפחתי ולטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, המעידה על השתתפותם בקורס למטפלים בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים.

היכן מתקיים הקורס?

הקורס יתקיים בתל אביב, במרכז קהילתי רמת ישראל-ביצרון (מרחק 10 דקות ממגדלי עזריאלי).
הכתובת: רח' שביל האספרגוס 11, תל אביב.


דרכי הגעה:
ניתן להגיע ברכבת לתחנת השלום ומשם לקחת אוטובוס.

אוטובוסים: 279, 56, 91, 43, 23, 11.

מה ההשקעה שלכם?

בהרשמה המוקדמת עד 10.12.18 בחצות - 493 ₪ * 4 תשלומים, סה"כ 1,972 ₪

בהרשמה מאוחרת - 4 תשלומים * 593 ₪  - סה"כ 2,372 ₪ 

מלאו את הטופס ומייד תועברו לתשלום באתר מאובטח.

לאחר התשלום תקבלו היישר לתיבת המייל שלכם חשבונית מס קבלה.
בנוסף, תקבלו את הבונוסים המובטחים.
תזכורת תשלח אליכם יומיים לפני תחילת הקורס.

משתתפי הסדנאות מספרים

עופר, מרכז הארץ

"אני חושב שהצעד הראשון והמשמעותי ביותר שלי היה לוותר על הכעס. ההבנה שהכעס משמש אותי ככלי, שאני, "חרף רצוני", בוחר להשתמש בו למה שאני חושב בטעות כמקדם את רצוני, היא בהחלט נקודת מפנה.

השתחררתי לחלוטין מהזעם בכביש, צומצמו במידה משמעותית אירועי זעם בבית ובעבודה.

למדתי להביט על דברים בחמלה, בהבנה והכי חשוב, להבין שרוב הדברים שגרמו לי להתפרצויות לא נעשו בכוונת זדון, אירועים קטנים ולא חשובים שהזינו את המפלצות שקיימות רק אצלי בראש ופורשו על ידי, בטעות כמובן, כסכנה קיומית, כפגיעה מכוונת ומאיימת, התכווצו לממדיהם הפרופורציונאליים."

רואי, מאיזור השפלה

"הסדנא גרמה לי להבין, אם זה דרך החברים בה ואם זה דרך המנחים, שישנם עוד צדדים שאני לא רואה, מפספס, מישהו שחושב אחרת ממני (שלא חייב להסכים איתי).כך למעשה, מבחינתי קיבלתי מתנה ענקית לעצמי.

לדעתי החוזקה העיקרית של הסדנא היא, הכוח/האפקט של הקבוצה והשפעותיה. כל אחד וסיפוריו, דרך ההשקפה, השיקוף, הוא עוצמה אדירה ! מה גם שזכיתי בחברים כל כך מגוונים ושונים ממני,נתנו לי באופן אישי עוד נקודת מבט ופרופורציות לחיים ולהמשך בכלל.

כשהגעתי לסדנא בלי יותר מידי ציפיות, כבר במפגש הראשון, היה ברור לי שיש פה כוח עוצמתי, שלא הייתי ערוך אליו, וזה "אפקט הקבוצתיות". אהבתי מאד לראות את הכוח שיש לחברי הקבוצה על האינדיבידואל.

למדתי להיות אני אמיתי. למדתי כי לבטא את הרגש שלי, לחשוף אותו, להתגאות בו, גם כלפי עצמך וגם כלפי האחר, הוא כוח מטורף!!!

הקבוצה וניהולה, כמובן, רק נתנה לי כוח להצליח לבטא את הרגשות שלי ללא חשש מול מי אני עומד (אם זה בעבודה ובטח ליד בת הזוג), בלי אגו, אמיתי, ישיר עם המון כוח.

אריאלה ושלומי, שני מנחים עם אישיות מופלאה, שכל כך משלימים אחד את השני במעשיהם ובדבריהם!!!

תודה שהייתה לי הזכות להיות חלק מהסדנא שהנכם מנהלים ומובילים עם כל כך הרבה רגש ותובנה."

לירון, מרכז הארץ

"במשך 34 וחצי שנות חיי לא זכור לי שעשיתי משהו למען עצמי, סוף סוף קיבלתי החלטה והלכתי אחריה עד הסוף . אין לי ספק שבזכות אותם חודשיים קסומים חיי השתנו מקצה לקצה. הדרך עוד ארוכה אבל ללא ספק אני בכיוון הנכון. הכלים אותם למדנו במהלך הסדנא נחקקו אצלי בראש וכל יום שעבר פשוט ניסיתי להשתמש בעוד כלי ועוד כלי ובכך לשנות את אותם הרגלים רעים. הדרך בה הועברה הסדנא , הסיפורים של חבריי גרמו לי לראות את הדברים הטובים שבי והדברים הרעים , מכל מקרה לקחתי משהו, מחלקם למדתי וחלקם היו לי למראה לדברים שאני חייב לשנות .

אין לי ספק שזכיתי בבית בחזרה , וכפי שכתבתי בתחילה סוף סוף עשיתי למען עצמי!

הטיימינג בו בחרתי לעבור את הסדנא רגע לפני כניסתנו לבית החדש זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים!

מה שאהבתי בסדנא הוא ללא ספק הדרך בה הסדנא הועברה. לא אשקר, היו לי חששות להיחשף בצורה שכזאת אל מול אנשים “זרים ”, מהר מאוד ( אני מקווה) הצלחתי להתגבר על הפחד הזה והתחלתי לשתף ולהיפתח . בנוסף נראה לי שהתמזל מזלי, זכיתי להשתתף בסדנא עם אנשים מדהימים שללא ספק אזכור לעוד שנים רבות .

יצאתי מהסדנא עם כמה גילויים ותובנות מאד חשובות, כמו:

  • מותר לכעוס אבל יש דרך
  • לדעת להבדיל בין אירוע קטן לגדול ולא להפוך כל אירוע קטן למלחמת קיום
  • לדעת לקחת פסק זמן בצורה מסודרת
  • לא מעט פעמים הגבתי מהמוח הפרימטיבי , אני בתקווה ליישם את הכלים שלמדנו ולהשתמש יותר במוח החדש.
  • היכולת שלי להיפתח בנושאים אישיים אל מול אנשים זרים.

אריאלה ושלומי הם צוות מנצח , לא יכולתי לבקש טוב יותר. ללא ספק למדתי משניכם המון ועל כך אני אסיר תודה.

תודה שהצבתם לי מראה מול הפנים, ותודה על כל המתנות שנתתם לכולם

כל מפגש עבר בצורה מרתקת. חבל שנגמר!”

תודה רבה!

בלה עברון, בת ים

"אריאלה היקרה

תודה רבה על הקורס המצוין "איך להפסיק את הכעס הזה".
זהו אחד הקורסים המועילים והממוקדים שעברתי, משרה אוירה נעימה ולא מלחיצה.

הקול שלך, אריאלה, נעים, מרגיע ועושה חשק לעשות שינוי. את נותנת הרגשה שמבינים אותי ולא שופטים אותי.
למרות הקושי לעשות את השינוי את נותנת פתרונות ממוקדים לכל אורך הקורס והכל ברוח טובה, בהנאה.

איתך אפשר להאמין שהשינוי אפשרי והוא גם בהישג יד.

במהלך ההקשבה לקורס הצלחתי לזהות בעצמי תחושות ורגשות כועסים שהיו פעם מנת חלקי.
אני מצליחה לזהות אנשים כועסים שהיו בחיי
ואפילו מצטערת שלא ידעתי אז את הכלים שאני יודעת היום.
מי יודע? אולי דברים היו נראים לגמרי אחרת לו הייתי מכירה את הקורס הזה אז.
פתאום הבנתי את עצמי הרבה יותר טוב.
אני מודעת הרבה יותר לתגובות שלי, למעשים שלי והרבה יותר רגועה.
זה מצוין שהקורס הוא אינטרנטי ואפשר להקשיב לו.

לא מזמן למשל, בנסיעה לים המלח, הקשבתי לשיעורים בקורס ונרגעתי.
הנסיעה עברה בקלות והגעתי רגועה וחייכנית וחוויתי סופשבוע מצוין.

אני ממליצה למי שיש לו בן או בת זוג כעסן ורגזן שמתקשה לשלוט על עצמו, (כפי שהיה לי בעבר)
או למי שקשה לו להסתדר עם הרגשות הכואבים והכועסים של עצמו
או אולי כשיש לו רגעים שבהם הלב מתחמץ, הדמעות חונקות והפה מתהדק ונסגר ללא תגובה (כמו שהייתי מגיבה גם אני לפעמים), אני ממליצה לו בחום לרכוש את הקורס ולהקשיב לתכנים שלו שוב ושוב ושוב. ויפה שעה אחת קודם.

זה קורס משנה חיים שעושה עבודה מצוינת על המודעות ועוזר להירגע, ולשנות את ההתנהגות.
כתוצאה משינויים אלו חל שיפור מדהים ביחסים שלי עם הסובבים ובאיכות החיים שלי .

מומלץ מאוד!!

תודה רבה אריאלה היקרה!!!"

ארז, תל אביב

"אני בוגר "סדנת שליטה בכעסים של מכון רעות" בניצוחה של אריאלה מלצר התותחית, היא שינתה לי את הגישה לחיים!!!

אני בן 42, נשוי+ 3, מתגורר בתל אביב.

חיפוש אקראי באינטרנט הציג לי מספר סדנאות בתחום ובחרתי לשוחח עם מספר מכונים.

כששוחחתי עם אריאלה מלצר, שענתה לי בעצמה, היא ביקשה לדעת מה הסיבה שהחלטתי להרשם
לסדנא מסוג זה.

כבר מהשיחה הראשונה הרגשתי אכפתיות והתעניינות אמיתית וכנה מצדה של אריאלה.

הדרך בה עברתי את הסדנא גרמה לי להבין עד כמה קל לעשות את השינוי המיוחל.

היה לי מקום לבטא את עצמי, לקבל פידבקים מהחברים והמנחים.

תמיד באווירה טובה ואכפתיות עד אין קץ והכי חשוב בכבוד, סובלנות ואמפטיה, יחד עם זאת ללא וויתורים ועיגולי פינות.

קיבלתי ארגז כלים מגוון שנותן מענה לכל "שטח אש" (הכוונה להתפרצויות) שפוגש אותנו בחיים.

מושגים רבים ודרכים יצירתיות לצאת רגע לפני ההתפרצות או סתם כעס מיותר.

חיי השתנו ב 180 מעלות!!!

משפחתי וכמובן ילדיי, חבריי, העובדים שלי וכל הסביבה מרגישים בהבדל ומברכים על השינוי.

המלצתי לעובדת שלי להרשם גם לסדנא.

בסדנא שעברתי במכון רעות עם אריאלה מלצר ושלומי, עברתי חוויה נהדרת, מחזקת, בונה, עם הרבה אמונה בכל אחד מהמשתתפים. גם תמהיל המשתתפים היה נהדר.

המחיר היה סביר בהחלט, שלל כיבודים בכל מפגש, תמיד בחיוך ובאמפטיות.

צוות המנחים נותן את הלב והנשמה גם מעבר לשעות הסדנא על מנת שכל אחד ואחד יקבל את מלוא תשומת הלב.

ממליץ בחום!!! שווה כל שקל.

לא הכרתי את המכון או את המנחים טרם הסדנא. עכשיו אחרי הסדנא אני מבין שהכל בידי ומתרחק מהקצה ככל שביכולתי.
ויש ביכולתי !!

בזכות הכלים שהענקתם לנו!! הענקתם לי תקווה ענקית שניתן גם אחרת.

את הדיוידי שלך אני ואשתי שומעים בדרכים כשאנו לבד וזה עושה לנו טוב.

תודה על הכל ושמח על הבחירה שעשיתי.

שנה טובה ומתוקה לך ולשלומי!

.

ויש גם 6 בונוסים שווים בשווי 1,716 !


   חוברת מאמרים מושקעת, בנושא שליטה וניהול כעסים בשווי 157 ₪.
 

כ- 50% הנחה   ברכישת הקורס האינטרנטי
"איך להפסיק עם הכעס הזה? להפוך כעס לאסרטיביות",

הקורס כולל 10 שיעורים כבני שעה כל אחד

במקום המחיר הרגיל בסך 1876 ₪, אחרי ההנחה

המחיר הוא 249 ₪ * 4 תשלומים = סה"כ 996 ₪ בלבד!

השיעור הראשון במתנה מתוך הקורס האינטרנטי החדשני והייחודי של אריאלה מלצר

"איך להפסיק עם הכעס  הזה?" פריצת הדרך מכעס לאסרטיביות

(מתוך הקורס האינטרנטי בשווי 187 ש"ח)

3 הדרכות במתנה בשווי 291 ש"ח 

 הדרכה ראשונה -
איך להשתחרר מהמחשבות השליליות ומהכעסים שהן מעוררות

 הדרכה שניה -
איך הציפיות מתדלקות את הכעס וכיצד לנטרל אותו

 הדרכה שלישית -
מה ההבדל בין אדם כעסן לבין אדם רגוע ואיך להרגיע את הכעס

ההרצאה על "ציפיות לא ריאליות מבן הזוג ומהזוגיות בכלל" מתוך תוכנית הtv האינטרנטית של אריאלה מלצר "להיות ביחד וגם לחוד" -
בשווי 127 ₪

דו"ח מיוחד "איך להצליח בטיפול הזוגי" בשווי 107 ש"ח.

ההשקעה בקורס הבסיסי למטפלים הינה

  בהרשמה המוקדמת  עד 10.12.18  בחצות - 493 ₪ * 4 תשלומים, סה"כ 1,972 ₪  

החל מ 11.12.18 -הרשמה מאוחרת -   4 * 593 ₪ בלבד! (סה"כ 2,372 ₪)

 מלאו את הטופס ומייד תועברו לתשלום באתר מאובטח.

לאחר התשלום תקבלו היישר לתיבת המייל שלכם חשבונית מס קבלה.
בנוסף, תקבלו את הבונוסים המובטחים.
תזכורת תשלח אליכם יומיים לפני תחילת יום העיון.

ניתן ליצור קשר גם: 

נייד: 052-2894989, משרד: 08-9470691, פקס: 08-9419528
במייל: melzer@bezeqint.net

כתובתנו: רח' יעבץ 15, רחובות 76250

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.